Süpertotobet Giriş & Üyelik İçin Tıklayın

Super Hızlı Havale ve Jeton Wallet Supertotobet’te!

Supertotobet yeni ödeme yöntemleriyle karşınızda. Yeni eklenen iki ödeme yöntemi olan Jeton Wallet ve Super Hızlı havale ile siteye çok kısa sürede güvenli şekilde para yatırabilirsiniz. Üstelik bu yatırımlarınız için de %10 çevrimsiz bonus alma fırsatınız bulunmaktadır. Bu yöntemler ile yatıracağınız para yatırma işlemine karşılık +%10 nakit parayı alabilmek için yatırımınızın hemen ardından Supertotobet canlı destek ekibine bağlanmalı ve de bonus talebinde bulunmalısınız.

Jeton Wallet İle Nasıl Para Yatırılır?

Supertotobet’in yeni ödeme yönteminden olan Jeton ile para yatırmak isterseniz bir Jeton hesabınız olması gerekmektedir. Jeton’un resmi sitesine giderek ücretsiz bir hesap oluşturun ve Jeton bünyesinde bulunan yerel ödeme yöntemleri ile para yatırın. Başarılı bir şekilde para yatırma işlemi yaptıktan sonra artık paranızı Supertotobet’e transfer edebilirsiniz. Supertotobet Para Yatırma sayfasından Jeton’u seçin ve gerekli alanları doldurun. Bakiyeniz işlemi tamamladıktan hemen sonra hesabınıza geçecektir. Bu işlem anlık olarak gerçekleşmektedir. Jeton Wallet ile yatırım yapabileceğiniz en düşük miktar 50 TL’dir.

Super Hızlı Havale İle Nasıl Para Yatırılır?

Yine yeni ödeme yöntemleri arasında bulunan Super Hızlı Havale bir havale havuzudur. Siteye yapacağınız para yatırma işlemine karşılık başka bir üyenin para çekme işlemini karşılayarak işlemi gerçekleştiriyorsunuz. Bunun için para yatırma sayfasından Super Hızlı Havale yöntemini seçmeniz gerekmektedir. Minimum miktar 2000 TL olacak şekilde yatıracağınız miktarı girin ve ardından sayfanın açılmasını bekleyin. Açılan sayfada o an yatırılabilecek uygun miktarları göreceksiniz. Buradan dilediğiniz miktarı seçerek devam edin. Banka bilgilerinizi girdikten sonra paranız otomatik hesabınıza geçecektir. Eğer ki uygun bir miktar bulamadıysanız bir kaç dakika sonra aynı işlemleri tekrarlayarak yeniden deneyin. Başka üyeler o an çekim talebinde bulunacağı için yeni miktarlar görüntülenecektir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir